• New TOR Mirror: suicidffbey666ur5gspccbcw2zc7yoat34wbybqa3b
    oei6bysflbvqd.onion

  • Hey Guest,

    If you want to donate, we have a thread with updated donation options here at this link: About Donations

Cinnamorolls

Cinnamorolls

Member
Apr 28, 2024
38
34F from the Bay Area, California here. Looking for local people to hang out and discuss mental health issues. Perhaps sitting in the park and chatting about our struggles... it would be good for me to go outside more. Gender and age do not matter. I don't have many hobbies or interests left due to how severe my depression is. I basically just binge TV shows/movies in between work and sleep, that's about it for right now.
 
  • Like
  • Hugs
Reactions: LostSoul1965, Praestat_Mori and HereTomorrow
Sakura.

Sakura.

Chciałbym, żeby wszystko się już skończyło.
May 1, 2024
50
I'm looking for friends in my country - Poland - so I'm posting in Polish.

***

Cześć!

Mam 22 lata, jestem mężczyzną. Mam depresję i skrajnie siebie nienawidzę. Nie mam żadnych przyjaciół i kompletnie marnuję sobie życie. Cierpię na tragiczne zaburzenie lęku społecznego, który zniszczył mi moje życie, całkowicie uniemożliwiając mi normalne funkcjonowanie.

W przeszłości byłem skrajnie dręczony przez swoich rówieśników, co całkowicie i nieodwracalnie zrujnowało mi moją psychikę i najprawdopodobniej jest przyczyną wspomnianego lęku społecznego. Najprawdopodobniej, ponieważ nie jest niestety całkowicie wykluczone, że cierpię na niezdiagnozowany zespół Aspergera albo inne zaburzenie ze spektrum autyzmu.

Kiedy przestałem być dręczony przez swoich rówieśników, to w zamian stałem się im całkowicie obojętny. Nikt nie chce mieć ze mną nic do czynienia. Nawet jeżeli udałoby mi się znaleźć w moim otoczeniu życzliwsze mi osoby, które byłyby w stanie mnie zaakceptować, to i tak niczego by to nie zmieniło, ponieważ mój lęk społeczny, moja nienawiść własna i całkowity brak samoakceptacji uniemożliwia mi nawiązywanie i utrzymywanie normalnych przyjacielskich kontaktów.

***

Nie mam żadnych pasji i zainteresowań, nie mam żadnych przyjaciół, zupełnie marnuję sobie życie.

Studiuję niezwykle wymagający kierunek, przez co muszę w pełni skupiać się na nauce. Zupełnie mi to nie wychodzi, jednak nawet kiedy się nie uczę, to i tak nie robię czegokolwiek sensownego i marnuję cały swój wolny czas.

Bardzo chciałbym jednak być wartościowym człowiekiem. Kiedy tylko (niezwykle rzadko...) mam do tego warunki, to oglądam filmy i czytam książki - wartościowe, przygnębiające, poruszające, melancholijne i nostalgiczne. Lubię również zapoznawać się z treściami o charakterze edukacyjnym i popularnonaukowym.

Kocham Japonię. Z powodów wymienionych wyżej nie mam jednak możliwości, by oglądać anime, czytać mangi i light novele oraz grać w powieści wizualne. Bardzo lubię jednak się nimi interesować - zapoznawanie się z treściami dotyczącymi mang i anime niejako "zastępuje" mi samo ich czytanie czy oglądanie.

Kocham swoją rodzinę - jej członkowie są jedynymi osobami, którzy bezwarunkowo mnie akceptują. Kocham z nimi spędzać czas - w jakikolwiek sposób. Niestety, moja mama zachorowała na raka i niedawno zmarła. Wszyscy członkowie mojej rodziny wciąż są tym psychicznie zdewastowani.

Kocham moje koty, które są dla mnie najważniejsze na świecie.

***

Szukam osoby, która znajduje się w zbliżonym położeniu, co ja.

Wierzę, że doświadczając podobnego cierpienia, mając analogiczne problemy (takie jak depresja, nienawiść własna, zerowa samoakceptacja czy brak przyjaciół) łatwiej nam będzie nawzajem siebie zrozumieć, zaakceptować i wzajemnie się o siebie troszczyć.

***

Przepraszam, ale jestem otwarty tylko na relacje z kobietami. W czasach, w których udawało mi się jeszcze utrzymywać jakąkolwiek namiastkę koleżeńskich stosunków, były to relacje wyłącznie z dziewczynami. Tylko one wykazywały się wobec mnie akceptacją.

Nigdy nie byłem i nie jestem zainteresowany relacjami z mężczyznami.
 
  • Like
Reactions: .dreamless. and Praestat_Mori
B

breezyjelly

Member
Jun 7, 2024
8
Hi

33/F from South Africa.

Happy to chat to anyone who needs to (just don't be creepy).

Can't PM yet, but hopefully soon. I really need a friend. I can't really talk to any of my IRL friends (haven't chatted to them in weeks). I'll probably ctb soon, would just like not to feel so completely lonely even just for a few days.
 
  • Hugs
Reactions: mediocre

Similar threads

M
Replies
6
Views
354
Offtopic
rainwillneverstop
rainwillneverstop
Grim_Rockstar
Replies
3
Views
141
Suicide Discussion
ThatStateOfMind
T
Beyond_Repair
Replies
11
Views
554
Suicide Discussion
astonishedturnip
astonishedturnip
callofthevoid_
Replies
11
Views
312
Suicide Discussion
neverLoved
neverLoved